Tetor 21, 2019

reklama kryesore bar
reklama kryesore bar

Reagimi i Ramës pasi gazetarët e pyesin për sulmin me vezë (Video)

KMA NEWS/ Pasi u sulmua me vezë nga studentët, kryeministri Rama shkoi në selinë e PS-së, ku gazetarët e pyetën për incidentin. Ai s’ka pranuar të japë shpjegime, por thjesht ka buzëqeshur dhe është larguar. Shihni videon:

About The Author

Related posts