Tetor 18, 2019

reklama kryesore bar
reklama kryesore bar

Vajza e Namik Dokles sulmon Veliajn: Stop benotizimit dhe dhunës. Po përdor fëmijët në mënyrë dinake

Vajza e Namik Dokles sulmon Veliajn: Stop benotizimit dhe dhunës. Po përdor fëmijët në mënyrë dinake
KMA NEWS / Doktoresha Anika Dokle, e cila është vajza e deputetit socialist Namik Dokle, ka kritikuar ashpër përdorimin e dhunës gjatë protestave të zhvilluara te Parku i Liqenit Artificial në kryeqytet. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Dokle shprehet se i duhet dhënë fund përdorimit dinak të fëmijëve për një projekt që nuk gëzon shumicën.

Reagimi në Facebook nga Anika Dokle

Ndal DHUNES ne parkun e Liqenit!!

Stop betonizimit!!

Fund perdorimit “dinak” te femijeve per nje projekt qe nuk gezon shumicen (perceptim virtual)!

Kunder perdorimit politik te asaj qe po ndodh te parku i te gjitheve ne, pa dallim interesash dhe bojnash. Ka ku kafshon politika!

Te thirret referendum lokal!

Veliaj u votua bindshem sepse nje nder premtimet e tij elektorale ishte mosbetonizimi i parkut. Te votebesohet nepermjet ketij projekti!!

About The Author

Related posts