Dhjetor 08, 2019

reklama kryesore bar
reklama kryesore bar

Haxhia: “Berisha të sqarojë lidhjen me mafien italiane dhe shërbimet sekrete serbe”

Haxhia: “Berisha të sqarojë lidhjen me mafien italiane dhe shërbimet sekrete serbe”

KMA NEWS / Ish-bodiguari i Sali Berishës, Izet Haxhia, i cili sot është një nga kundërshtarët më të ashpër të tij, ka postuar një tjetër koment në Facebook. Haxhia flet për lidhje të Berishës me mafien italiane dhe me shërbimet sekrete serbe.

Komenti i plotë në fb:

“Perse eshte terbuar marshalli deri ne ate derexhe sa te beje thirrje per armatosjen e popullit dhe fillim e luftes vellavrasese??? Ku dhe ne çfare vendi e njohu dhe i miqesua me doktorrin italjan? Kush ishte ‘nuni’i kesaj miqesie aq te forte, sa ketij doktorri qe ai e ka mbajtur te fshehte miqesine me te, ti besonte jeten e femijve te tij ne ditet me te veshtira te jetes se tij ne mars 97. Çfare lidhjesh te fuqishme ka ky doktorr italjan me mafien italjane..?

Cfare e lidh kete doktor italajn me sherbimin sekret serb? Çfare lidhjesh ka ky doktorr italjan me firmen turke Enka dhe pronarin e saj Şarik Tara? Sa para ka investuar ky doktorr mik i ngushte i marshallit ne kete firme dhe sa jane leket e marshallit ne kete investim..?

Perse pikërisht firma Enka e cila investimet kryesore i ka ne Rusi dhe vendet sllave u zgjodh per te bere nje pjese te madhe te rruges se kombit, investim ku u krye vjedhja me e madhe e lekve te shqiptareve te varfer ,me ane te kryetarit te deleguar te shqupit.

Ta pyesin njehere qytetarin dixhital per keto qe citova me siper, para se te beje thirrje per rrembimin e armeve …

3 orë ·

 Perse eshte terbuar marshalli deri ne ate derexhe sa te beje thirrje per armatosjen e popullit dhe fillim e luftes vellavrasese???Ku dhe ne çfare vendi e njohu dhe i miqesua me doktorrin italjan? Kush ishte ‘nuni’i kesaj miqesie aq te forte, sa ketij doktorri qe ai e ka mbajtur te fshehte miqesine me te ,ti besonte jeten e femijve te tij ne ditet me te veshtira te jetes se tij ne mars 97 . Çfare lidhjesh te fuqishme ka ky doktorr italjan me mafien italjane..?Cfare e lidh kete doktor italajn me sherbimin sekret serb?Çfare lidhjesh ka ky doktorr italjan me firmen turke Enka dhe pronarin e saj Şarik Tara ?Sa para ka investuar ky doktorr mik i ngushte i marshallit ne kete firme dhe sa jane leket e marshallit ne kete investim..?Perse pikrisht firma Enka e cila investimet kryesore i ka ne rusi dhe vendet sllave u zgjodh per te bere nje pjese te madhe te rruges se kombit,investim ku u krye vjedhja me e madhe e lekve te shqiptareve te varfer ,me ane te kryetarit te deleguar te shqupit..Ta pyesin njehere qytetarin dixhital per keto qe citova me siper ,para se te beje thirrje per rrembimin.e armeve ….

About The Author

Related posts