Tetor 21, 2019

reklama kryesore bar
reklama kryesore bar

Blushi: Ky parlament është qesharak, më vjen turp që jam pjesë e tij

Blushi: Ky parlament është qesharak, më vjen turp që jam pjesë e tij

KMA NEWS / Jashtë sallës së Kuvendit ka folur shkurtimisht për mediat edhe deputeti socialist Ben Blushi.

Ai e cilësoi si qesharake situatën e krijuar në parlament, duke shtuar se  i vjen turp që është pjesë e tij.

Një Parlament komplet i papërgjegjshëm dhe qesharak. Mua më vjen turp që jam pjesë e tij. Politika po gjen marrëveshje për të mos u marrë vesh. Reforma duhet miratuar se s’bën sot”, tha Blushi.

About The Author

Related posts