Dhjetor 09, 2019

reklama kryesore bar
reklama kryesore bar

Patozi: S’ka nevojë për triumfalizëm, klasa politike bëri detyrën

Patozi: S’ka nevojë për triumfalizëm, klasa politike bëri detyrën

KMA NEWS / Deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi, deklaroi për gazetarët pak momente më parë se nuk kishte vend për triumfalizëm.

Teksa hynte në selinë e Parlamentit, Patozi u shpreh se klasa politike kishte bërë detyrën.

“Nuk ka nevojë për triumfalizëm. Nuk besoj se ka vend që asnjëra palë të ketë triumfalizëm në këtë çast. Kemi bërë thjesht dhe vetëm detyrën tonë, atë që ndoshta duhet ta bënim prej shumë kohësh më përpara”, tha Patozi.

About The Author

Related posts