Dhjetor 12, 2019

reklama kryesore bar
reklama kryesore bar

Përdhunuesi i 10 vjeçares në varreza, sulmon prokurorin!

Përdhunuesi i 10 vjeçares në varreza, sulmon prokurorin!

KMA NEWS / Ky është momenti kur një pedofil tenton të godasë me një mjet metalik në sallën e gjyqit prokurorin.

Joshua Harding, 35-vjeç, akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një 10 vjeçare në një varrezë.

Videoja e publikuar sot (24 shtator) tregon momentin kur po zhvillohet seanca dhe më pas, ai i hidhet prokurorit, Jonathan Roth.

Rojet e sigurisë ndërhyjnë menjëherë duke neutralizuar pedofilin. Incidenti ka ndodhur më 2 gusht, pasi juria po lexonte vendimin.

Ai u dënua të mërkurën që lamë pas me 19 deri në 38 vite burg për sulm seksual. Në dënimin e tij nuk është përfshirë sulmi ndaj prokurorit.

Rasti është regjistruar në Shtetet e Bashkuara!

About The Author

Related posts