Shkurt 23, 2019

reklama kryesore bar
reklama kryesore bar

Meta pret Presidentin e Malit të Zi Filip Vujanoviç (FOTO)

Meta pret Presidentin e Malit të Zi Filip Vujanoviç (FOTO)

KMA NEWS / Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka pritur sot paradite, Presidentin e Malit të Zi, Filip Vujanoviç, i cili i është përgjigjur ftesës së tij për të vizituar Tiranën.

Pas pritjes ceremoniale dhe bisedimeve mes të dyve, të dy presidentët do të mbajnë një konferencë të përbashkët shtypi për mediat.

About The Author

Related posts