Janar 19, 2019

reklama kryesore bar
reklama kryesore bar

Cana merr presidencën e klubit të futëbollit “Vëllaznimi” në Kosovë

Cana merr presidencën e klubit të futëbollit “Vëllaznimi” në Kosovë
REKLAMA NE LAJM

KMA NEWS / Një surprizë e bukur ndodhi sot në Gjakovë. Ish kapiteni kuq e zi legjenda e futbollit Lorik Cana edhe pse jo vetë por nëpërmjet babait të tij Agim Cana, ka marrë presidencën e klubit të Vëllaznimit në kampionatin e futbollit të Kosovës. Kështu, në ditën e sotme, sipas asaj që raporton “Gazeta Olle”, ka pasur një takim mes Agim Canës dhe kryetarit aktual të klubit, Shkëlzen Gashi.

Babai i ish-kapitenit të kombëtares, Lorik Canës, do të jetë presidenti i ri i klubit të Vëllaznimit. Zyrtarizimi pritet të vijë në ditët në vijim, ndërsa ky lajm është pritur me optimizëm të madh në Gjakovë. Vëllaznimi kërkon të rikthehet në vendin që i takon në kampionatin e Kosovës.

REKLAMA NE LAJM

About The Author

Related posts