Tetor 23, 2019

reklama kryesore bar
reklama kryesore bar

Nurmagomedov mposht McGregorin dhe nis sherr masiv jashtë oktagonit

Nurmagomedov mposht McGregorin dhe nis sherr masiv jashtë oktagonit

KMA NEWS / Nurmagomedov mposht McGregorin dhe nis sherr masiv jashtë oktagonit

Skena të shëmtuara në fund të sfidës së shumëpritur në UFC. Khabib Nurmagomedov, pasi mundi Conor McGregorin, nisi një sherr masiv jashtë oktagonit.

Vetëm disa sekonda pasi Khabib detyroi irlandezin që të dorëzohej, rusi kaloi kafazin dhe u drejtua te njëri nga anëtarët e stafit të McGregor duke nisur një përleshje.
Ndërkohë që McGregor po merrte veten, u godit me grusht nga njëri prej anëtarëve të stafit të Nurmagomedovit.

E gjithë kjo situatë e papranueshme përfundoi me 3 pjesëtarë të stafit të Khabib Nurmagomedovit të arrestuar.

king boksking boks_1king boks_2king boks_3king boks_4king boks_5king boks_6king boks_7king boks_8

About The Author

Related posts