Tetor 18, 2019

reklama kryesore bar
reklama kryesore bar

”Kërcënimi” i protestuesve për Veliajn, reagon ashpër Paloka: Ai e vesh vetë me qejf fustanin (I publikon foton e vjetër)

”Kërcënimi” i protestuesve për Veliajn, reagon ashpër Paloka: Ai e vesh vetë me qejf fustanin (I publikon foton e vjetër)

KMA NEWS / ”Kërcënimi” i protestuesve për Veliajn, reagon ashpër Paloka: Ai e vesh vetë me qejf fustanin (I publikon foton e vjetër)

Ditën e djeshme banorët e Astirit e intesifikuan edhe më shumë e protestën e tyre në mbrojtje të banesave të tyre, për shkak të deklaratave provokative nga ana e kreut të Bashkisë së Erion Veliajt, se të gjithë ata që pengojnë unazën e madhe janë shpellarë që nuk e duan zhvillimin.

Banorët kërcënuar se do të mbrojnë me gjakun e tyre banesave, dhe një prej thirrjeve të përdorura nga ta ishte ‘’Erion Veliaj do të veshim me fustan!”.

Lidhur me këto deklarata ka reaguar së fundi dhe deputeti demokrat Edi Paloka,i cili duke publikuar një foto të Veliajt me fustan, thotë se kërcënimi i banorëve nuk vlen në këtë rast, pasi kreu i Bashkisë e vesh me qejf fustanin.

Reagimi i deputetit Edi Paloka:

Banoret e Astirit kane “kercenuar” Veliajn se do e veshin me fustan?!!!

Cfare kercenimi eshte ky ?!!! 

Veliaj vishet per qejf me fustan…


Fotoja e publikuar nga Edi Paloka

About The Author

Related posts