Nëntor 17, 2019

reklama kryesore bar
reklama kryesore bar

Video: Një femrër futet nudo në fushë në mes të ndeshjes së futbollit

Video: Një femrër futet nudo në fushë në mes të ndeshjes së futbollit

KMA NEWS / Video: Një femrër futet nudo në fushë në mes të ndeshjes së futbollit

Ndodhi në Holandë, në takimin e kategorisë inferiore Rijnsburgse Boys-Afc Amsterdam, 2-6.

Një vajzë krejtësisht nudo dhe me një flamur mbi supe, pushtoi fushën, duke bërë që të ndalej loja.

Nuk ngurroi madje të provokonte një futbollist, i cili e ndoqi me një buzëqeshje.

Futbollisti në fjalë është Joel Tilema dhe i pyetur pas ndeshjes për reagimin e tij ai tha se po e shihte gruaja e tij dhe i duhej të shmangej.

“Në atë moment, mendova të tërhiqesha disi më mbrapa, pasi e dija që po më shihte gruaja”, u shpreh futbollisti.

About The Author

Related posts