Dhjetor 05, 2019

reklama kryesore bar
reklama kryesore bar

Shaqiri ndër më të mirët në fushë, shënon gol dhe mer vlerësim të lartë

Shaqiri ndër më të mirët në fushë, shënon gol dhe mer vlerësim të lartë

KMA NEWS / Shaqiri ndër më të mirët në fushë, shënon gol dhe mer vlerësim të lartë. 

Liverpooli zhvilloi sot ndeshjen e vlefshme për javën e 19-të të Premierligës angleze, ku në “Anfield Road” të besuarit e Jurgen Klopp fituan me rezultatin e thellë 4-0 ndaj Newcastle, duke u shkëputur në krye të renditjes.

Shumë i rëndësishëm për skuadrën ishte edhe ylli shqiptar Xherdan Shaqiri, i cili realizoi golin e tretë duke u vlersuar në një kotë me Salah dhe po kalon një formë të shkëlqyer tek Liverpuli.

Shiko golin e Shaqirit në videon poshtë:

About The Author

Related posts