Nëntor 13, 2019

reklama kryesore bar
reklama kryesore bar

Manjani: Karnaval-kryeministër!

Manjani: Karnaval-kryeministër!

KMA NEWS /  Karnaval-kryeministër!

Nga Ylli Manjani

manjani-1Ish-ministri Ylli Manjani ka komentuar një foto montazh që kreu i qeverisë, Edi Rama ka postuar në instagram. Manjani shprehet se kemi një karnaval kryeministër.

Postimi i Ylli Manjanit në Facebook:

“Laj baj thaj ky njeri di vetëm të nxjerrë hallatet në publik, që të tërheqë vemendje!

Pas larjes në dush paska montuar kokën e tij të epërme në “kokën e poshtme të skulpturës”.

Qesharak!  Karnaval-kryeministër!

Ah mu kujtua një barcaletë:

Në ditën e karnavaleve, shkoi dikush në farmaci dhe kërkoi një preservativ të madh.

E dua të madh- i tha farmacistit-se dua ta vë në kokë e të dal në shesh që të dukem si k….

Epo-tha farmacisti- nuk ka preservativ aq të madh, por e di çke ti, merr një copë mut e mbaje në gojë që të dukesh si bythë…

P.S. çdo ngjashmëri me persona të njohur është rastësi….”.

(Në foton më poshtë, postimi i kryeministrit Edi Rama në instagram)

rama bust

Twitter 

 

About The Author

Related posts