Nëntor 19, 2019

reklama kryesore bar
reklama kryesore bar

Deklarata e fortë e Kryemadhit: Unë dhe Luli ikim në shtëpi po nuk rrëzuam Rama me 16 shkurt

Deklarata e fortë e Kryemadhit: Unë dhe Luli ikim në shtëpi po nuk rrëzuam Rama me 16 shkurt

KMA NEWS / Deklarata e fortë e Kryemadhit: Unë dhe Luli ikim në shtëpi po nuk rrëzuam Rama me 16 shkurt

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim gjatë një ndërhyrje në emisioni “Opinion” deklaroi se protesta e 16 shkurtit do të jetë m,ë e madhja dhe më solidja që ka ndodhur ndonjëherë.

Ajo u pyet gjatë kësaj lidhjeje edhe nga gazetari Armand Shkullaku I cili kërkoi të dijë prej saj nëse I qëndron një deklarate që ka dhënë përpara disa ditësh se nëse me 16 shkurt nuk rrëzohet Edi Rama ajo dhe Lulzim Basha duhej të ishin ata që do të shkonin në shtëpi.

Shkullaku: Keni thënë se nëse nuk rrëzoni Edi Ramën me këtë protestë duhet të shkoni ju dhe Lulzim Basha në shtëpi, a i qëndroni kësaj deklarate, nëse Edi Rama nuk rrëzohet do të shkoni ju në shtëpi?

Kryemadhi: Patjetër që po, e kam thënë, do të jetë protesta më paqësore dhe më solide që është mbajtur ndonjëherë.

Shkullaku: Do të shkoni në Shtëpi ju dhe Lulzim Basha apo jo?

Kryemadhi:  Patjetër që po, e kam thënë dhe kështu i bie të jetë.

Shkullaku: Regjistroje këtë Fevzi

About The Author

Related posts