Tetor 23, 2019

reklama kryesore bar
reklama kryesore bar

Dhuna në protestë, reagon urgjent Presidenti Meta

Dhuna në protestë, reagon urgjent Presidenti Meta

KMA NEWS / Dhuna në protestë, reagon urgjent Presidenti Meta

Ka reaguar menjëherë presidenti Ilir Meta pas episodeve të dhunës dhe përplasjeve mes policisë dhe protestuesve tek Kryeministria

Duhet vetepermbajtje nga te gjithe per evitimin e konfrontimeve e dhunes. Meta:Ndersa qytetaret duhet te protestojne te lire duhet te respektohen institucionet“, shkruhet në njoftimin e shpërndarë nga zyra e shtypit të Presidencës.

About The Author

Related posts