Tetor 23, 2019

reklama kryesore bar
reklama kryesore bar

Reagon me ironi Rama: Politika e dalë boje në Tiranë

Reagon me ironi Rama: Politika e dalë boje në Tiranë

KMA NEWS / Reagon me ironi Rama: Politika e dalë boje në Tiranë

Pas nisjes së dhunshme të protestës së opozitës në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ku ka patur përplasje mes qytetarëve dhe policisë, vjen reagimi i kryeministrit Rama nga qyteti i Vlorës.

Rama krahason protestën e opozitës në Tiranë me anti-mitingun në Vlorë duke ironizuar: “Bashkëqeverisja me njerëzit në Vlorë dhe Politika e dalë boje në Tiranë”, shkruan Rama.

“Bashkëqeverisja me njerëzit në Vlorë dhe Politika e dalë boje në Tiranë”

Image may contain: 1 person

 

About The Author

Related posts