Tetor 23, 2019

reklama kryesore bar
reklama kryesore bar

Boks profesionist: Florian Marku do të ndeshet me Ivan Godor në Londër më 23 mars

Boks profesionist: Florian Marku do të ndeshet me Ivan Godor në Londër më 23 mars

KMA NEWS / Boks profesionist: Florian Marku do të ndeshet me Ivan Godor në Londër

Florian Marku, kampioni i pamposhtur i Kick-box, një luftëtar i jashtëzakonshëm shqiptar dhe një njeri shumë popullor, ka vendosur të ndryshoj versionin e tij të Kick box dhe do të zhvilloj një sfidë të re në boksin profesist, ku do të ndeshet në Londër më 23 Mars me bokstierin Ivan Godor. Lajmin e ka bërë të ditur vet kampioni Florian Marku, përmes rrjetit social. Shqiptari i njohur, tashmë prej ditësh po stërvitet në Londër, për sfidën e rëndësishme të së shtunës. Ai është shprehur se nuk do ti zhgënjej sportëdashsit shqiptar dhe do tua ngre lart e më lart moralin duke i treguar botës se kush janë shqiptarët.

Marku u ka bërë thirrje të gjithë shqiptarëve në Britaninë e Madhe që të bëhen pjesë e fitores që premton të arrijë të shtunën.

“Të shtunë më 23 mars ju pres të gjithëve të vini të më mbështesni”- shkruan Marku në FB.

Ndeshja do të zhvillohet në York Hall, Bethnal Green, në orën 18:00

Biletat mund ti gjeni duke komunikuar në mob: + 44 7446 444220, ose online duke klikuar në linkun:  https://myfighttickets.com/shop-1…

floriani grupfloriani

About The Author

Related posts