Nëntor 12, 2019

reklama kryesore bar
reklama kryesore bar

LAJM I FUNDIT/ Panuci publikon listën zyrtare, cilët janë futbollistët e grumbulluar

LAJM I FUNDIT/ Panuci publikon listën zyrtare, cilët janë futbollistët e grumbulluar

KMA NEWS / LAJM I FUNDIT/ Panuci publikon listën zyrtare, cilët janë futbollistët e grumbulluar 

Trajneri i kombëtares, Kristan Panuçi ka shpallur listën e futbollistëve që do të grumbullojë për 2 ndeshjet kualifikuese, përkatësisht ndaj Turqisë dhe Andorrës.

Ndeshjet do të luhen kundër Turqisë në 22 mars në Shkodër dhe Andorrës në 25 mars në transfertë. Grumbullimi i kombëtares do të nis ditën e dielë.

Ja lista e plotë e futbollistëve të grumbulluar nga Panuci:

Thoma Strakosha, Etrit Berisha, Alban Hoxha, Arlind Ajeti, Naer Aliji, Ivan Balliu, Egzon Binaku, Berat Djimsiti, Elseid Hysaj, Ardian Ismaili, Enea Mihaj, Frederic Veseli, Amir Abrashi, Migjen Basha, Ergys Kaçaj, Andi Lila, Ledian Memushaj, Kristi Qose, Tauland Xhaka, Kristian Abazaj, Bekim Balaj, Eros Grezda, Armando Sadiku dhe Myrto Uzuni.kombtarja

About The Author

Related posts