Maj 24, 2019

reklama kryesore bar
reklama kryesore bar

Pas protestës, reagon ministri Sandër Lleshi: Policia e Shtetit u vu në shënjestër të dhunës

Pas protestës, reagon ministri Sandër Lleshi: Policia e Shtetit u vu në shënjestër të dhunës

KMA NEWS / Pas protestës, reagon ministri Sandër Lleshi: Policia e Shtetit u vu në shënjestër të dhunës

Pas  mbylljes së protestës së opozitës para Kryeministrisë , ka reaguar Ministri i Brendshëm Sandër Lleshi.

Nëpërmjet një postimi në rrjetin e tij Twitter, ministri  është shprehur se  Policia e Shtetit u vu në shënjestër të dhunës së verbër që mësynte ndaj Kuvendit të Shqipërisë.

Postimi i plotë  Lleshajt:

Edhe sot Policia e Shtetit u vu në shënjestër të dhunës së verbër që mësynte ndaj Kuvendit të Shqipërisë. Keqardhje për degradimin e opozitës parlamentare në gjendje parapolitike dhe respekt për përgjegjshmërinë e profesionalizimin e Policisë së Shtetit ‍♂

About The Author

Related posts