Dhjetor 16, 2019

reklama kryesore bar
reklama kryesore bar

Shembet hoteli në Durrës, punohet për nxjerrjen e njerzve nga rrënojat

Shembet hoteli në Durrës, punohet për nxjerrjen e njerzve nga rrënojat

KMA NEWS / Shembet hoteli në Durrës, punohet për nxjerrjen e njerzve nga rrënojat

Tërmet i fuqishëm që ra sot në Shqipëri ka  shkaktuar dëme të shumta me viktima dhe dëme materiale kryesisht në Thumanë, Durrës dhe zonën e Plazhit të Durrësit.

Sipas informacioneve të deri tanishme në zonën e Plazhit në Durrës një hotel, me emrin “Mianmar”pothuajse është shembur plotësisht. Siç raportohet nën rrënoja ka ende njerëz dhe po punohet për nxjerrjen e tyre.

About The Author

Related posts