Dhjetor 16, 2019

reklama kryesore bar
reklama kryesore bar

Tërmeti/ Shpëtohen nga rrënojat 22 persona në Durrës

Tërmeti/ Shpëtohen nga rrënojat 22 persona në Durrës

KMA NEWS / Shpëtohen nga rrënojat 22 persona në Durrës

Viktima dhe dëme të mëdha janë shkaktuar nga tërmeti 6.4 ballë që lëkundi Shqipërinë, ditën e sotme.

Burime nga policia bënë me dije nga ndërhyrja e forcave të emergjencave dhe ushtrisë në terren, janë shpëtuar rreth 22 persona, të cilët kishin mbetur nën rrënoja. Pasi janë shpëtuar nga të lënduarit janë nisur menjëherë në spital për ndihmë mjekësore.

About The Author

Related posts